10 Aralık 2014 Çarşamba

PTT 1. Lig 13. Hafta Naklen Yayın Programı

13 Aralık 2014, Cumartesi
14:00 Bucaspor - Gaziantep BB Spor / WEB TV
14:00 Adana Demirspor - Manisaspor / WEB TV
14:00 Altınordu - Orduspor / WEB TV
14:00 Osmanlıspor - Samsunspor / TRT 1 & TRT 1 HD
16:00 Kayserispor - Adanaspor / TRT SPOR & TRT SPOR HD
14 Aralık 2014, Pazar
13:30 Giresunspor - Karşıyaka / WEB TV
13:30 Boluspor - Antalyaspor / TRT SPOR & TRT SPOR HD
18:30 Albimo Alanyaspor - Elazığspor / TRT SPOR & TRT SPOR HD
15 Aralık 2014, Pazartesi
19:00 Denizlispor - Şanlıurfaspor / TRT SPOR & TRT SPOR HD























































4 Aralık 2014 Perşembe

PTT 1. Lig 12. Hafta Naklen Yayın Programı

06 Aralık 2014, Cumartesi
14:00 Adanaspor - Boluspor / TRT 1 - TRT 1 HD
15:30 Karşıyaka - Denizlispor / WEB TV
19:30 Antalyaspor - Albimo Alanyaspor / TRT SPOR
07 Aralık 2014, Pazar
13:00 Elazığspor - Giresunspor / TRT SPOR
13:30 Şanlıurfaspor - Altınordu / WEB TV
13:30 Manisaspor - Samsunspor / WEB TV
13:30 Orduspor - Bucaspor / WEB TV
15:30 Kayserispor - Osmanlıspor / TRT SPOR
08 Aralık 2014, Pazartesi
19:00 Gaziantep BB - Adana Demirspor / TRT SPOR






















































26 Kasım 2014 Çarşamba

PTT 1. Lig 11. Hafta Cezalılar

Alican Karadağ / Giresunspor (Orta saha / ön libero, 10 maç - 9'u ilk 11, 1 asist)
Kemal Cingirt / Altınordu (Sağ bek, 10 maç)
Mert Nobre / Kayserispor (Forvet, 10 maç, 6 gol 1 asist)
İbrahim Dağaşan / Kayserispor (Orta saha / ön libero, 8 maç)
Kenan Şahin / Boluspor (Forvet, 10 maç - 8'i ilk 11, 3 gol)
Ümit Yasin Arslan / Manisaspor (Stoper, 8 maç - 7'si ilk 11)
Hakan Barış / Manisaspor (Orta saha / ön libero, 7 maç - 2'si ilk 11, 1 gol 1 asist)
Nenad Melijas / Manisaspor (Orta saha, 10 maç, 2 gol 1 asist)
Volkan Koçaloğlu / Orduspor (Stoper, 8 maç)
Sinan Özkan / Albimo Alanyaspor (Sağ kanat, 9 maç, 1 gol 2 asist)
Jonatjan Ayite / Albimo Alanyaspor (Forvet, 9 maç, 5 gol 1 asist)
Onur Akbay / Şanlıurfaspor (Stoper, 10 maç, 1 gol)
Kubilay Sönmez / Şanlıurfaspor (Orta saha / ön libero, 10 maç)
Gökhan Sinanoğlu / Bucaspor (Stoper, 7 maç - 6'sı ilk 11, 2 gol)

PTT 1. Lig 11. Hafta Naklen Yayın Programı

28 Kasım 2014, Cuma
18:00 Samsunspor - Gaziantep BB Spor / WEB TV
19:30 Giresunspor - Antalyaspor / TRT SPOR
29 Kasım 2014, Cumartesi
14:00 Adana Demirspor - Orduspor / TRT 1 - TRT 1 HD
14:00 Boluspor - Kayserispor / WEB TV
15:30 Osmanlıspor - Manisaspor / WEB TV
18:30 Altınordu - Karşıyaka / TRT SPOR
30 Kasım 2014, Pazar
13:30 Bucaspor - Şanlıurfaspor / WEB TV
13:30 Denizlispor - Elazığspor / TRT SPOR
18:30 Albimo Alanyaspor - Adanaspor / TRT SPOR























































19 Kasım 2014 Çarşamba

PTT 1. Lig 10. Hafta maçları naklen yayın programı

22 Kasım 2014, Cumartesi  
14.00: Kayserispor - Alanyaspor / TRT 1 - TRT 1 HD
18.30: Karşıyaka - Bucaspor / TRT SPOR
23 Kasım 2014, Pazar 
13.30: Şanlıurfaspor - Adana Demirspor / TRT SPOR
13.30: Elazığspor - Altınordu / WEB TV
13.30: Gaziantep BB - Manisaspor / WEB TV
15.00: Antalyaspor - Denizlispor / WEB TV
15.00: Adanaspor - Giresunspor / WEB TV
18.30: Orduspor - Samsunspor / TRT SPOR
24 Kasım 2014, Pazartesi 
19.30: Boluspor - Osmanlıspor / TRT SPOR



11 Kasım 2014 Salı

PTT 1. Lig 10. Hafta cezalılar

Koray Çölgeçen / Alanyaspor (Sarı kart)
Sinan Özkan / Alanyaspor (Kırmızı kart)
Bilal Gülden / Boluspor (Kırmızı kart)
Joseph Attamah / Adana Demirspor (Sarı kart)
Eren Aydın / Elazığspor (Sarı kart)
Vanja Ivesa / Elazığspor (Kırmızı kart)
Ragıp Başdağ / Osmanlıspor (Sarı kart)
Salih Sefercik / Gaziantep BB Spor (Sarı kart)
Armand Deumi / Gaziantep BB Spor (Kırmızı kart)
Cemil Adıcan / Kayserispor (Sarı kart)
Mustafa Keçeli / Denizlispor (Kırmızı kart)
Selçuk Şahin / Adanaspor (Sarı kart)

4 Kasım 2014 Salı

PTT 1. Lig 9. hafta maçları naklen yayın programı

07 Kasım 2014, Cuma
18:30 Albimo Alanyaspor - Boluspor / TRT SPOR
08 Kasım 2014, Cumartesi
14:00 Altınordu - Antalyaspor / TRT 1 - TRT 1 HD
18:30 Samsunspor - Şanlıurfaspor / TRT SPOR
09 Kasım 2014, Pazar
13:30 Adana Demirspor - Karşıyaka / TRT SPOR
13:30 Manisaspor - Orduspor / TRT WEB TV
15:00 Bucaspor - Elazığspor / TRT WEB TV
15:00 Osmanlıspor - Gaziantep BB Spor / TRT WEB TV
18:30 Giresunspor - Kayserispor / TRT WEB TV
18:30 Denizlispor - Adanaspor / TRT SPOR