16 Eylül 2014 Salı

PTT 1. Lig 3. Hafta Naklen Yayın Programı

19 Eylül 2014, Cuma
19:00 Gaziantep BB Spor - Adanaspor / TRT SPOR
19:00 Manisaspor - Kayserispor / WEB TV
20 Eylül 2014, Cumartesi
17:00 Osmanlıspor - Karşıyaka / TRT 1 - TRT 1 HD
18:00 Bucaspor - Giresunspor / WEB TV
19:00 Samsunspor - Boluspor / WEB TV
19:00 Altınordu - Denizlispor / WEB TV
19:00 Orduspor - Antalyaspor / TRT SPOR
21 Eylül 2014, Pazar
17:00 Şanlıurfaspor - Elazığspor / TRT SPOR
19:00 Adana Demirspor - Albimo Alanyaspor / TRT SPOR

8 Eylül 2014 Pazartesi

PTT 1. Lig 2. Hafta naklen yayın programı

PTT 1. Lig 2. Hafta Naklen Yayın Programı:
13 Eylül 2014, Cumartesi
17:00 Boluspor - Manisaspor / TRT 1 - TRT 1 HD
19:30 Altınordu - Osmanlıspor / TRT SPOR
20:00 Kayserispor - Gaziantep BB Spor / WEB TV
14 Eylül 2014, Pazar
17:00 Giresunspor - Adana Demirspor / TRT SPOR
19:30 Adanaspor - Orduspor / TRT SPOR
20:00 Antalyaspor - Şanlıurfaspor / WEB TV
20:00 Denizlispor - Bucaspor / WEB TV
20:00 Elazığspor - Karşıyaka / WEB TV
15 Eylül 2014, Pazartesi
19:30 Albimo Alanyaspor - Samsunspor / TRT SPOR

PTT 1. Lig 1. Hafta Naklen Yayın Programı:
29 Ağustos 2014, Cuma
20:00 Bucaspor - Altınordu / TRT SPOR
30 Ağustos 2014, Cumartesi
17:00 Samsunspor - Giresunspor / TRT 1 - TRT 1 HD
20:00 Manisaspor - Albimo Alanyaspor / WEB TV
20:00 Adana Demirspor - Denizlispor / TRT SPOR
20:00 Şanlıurfaspor - Adanaspor / WEB TV
31 Ağustos 2014, Pazar
17:00 Orduspor - Kayserispor / TRT SPOR
20:00 Gaziantep BB Spor - Boluspor / WEB TV
20:00 Karşıyaka - Antalyaspor / TRT SPOR
20:00 Osmanlıspor - Elazığspor / WEB TV

PTT 1. Lig Maç Özetleri

2. HAFTA
Boluspor 4 - 0 Manisaspor / Youtube / TRT SPOR
Altınordu 0 - 1 Osmanlıspor / Youtube / TRT SPOR
Kayserispor 0 - 0 Gaziantep BB / Youtube / TRT SPOR
Giresunspor 0 - 1 Adana Demirspor / Youtube / TRT SPOR
Adanaspor 2 - 4 Orduspor / Youtube / TRT SPOR
Antalyaspor 1 - 0 Şanlıurfaspor / Youtube / TRT SPOR
Denizlispor 2 - 1 Bucaspor / Youtube / TRT SPOR
Elazığspor 1 - 2 Karşıyaka / Youtube / TRT SPOR
Alanyaspor - Samsunspor / Youtube / TRT SPOR 

1. HAFTA
Bucaspor 1-1 Altınordu / Youtube / TRT SPOR
Samsunspor 0-0 Giresunspor / Youtube / TRT SPOR
Manisaspor 0-3 Alanyaspor / Youtube / TRT SPOR
Adana Demirspor 1-1 Denizlispor / Youtube / TRT SPOR
Şanlıurfaspor 2-1 Adanaspor / Youtube / TRT SPOR
Orduspor 0-1 Kayserispor / Youtube / TRT SPOR
Gaziantep BB 1-1 Boluspor / Youtube / TRT SPOR
Karşıyaka 1-1 Antalyaspor / Youtube / TRT SPOR
Osmanlıspor 4-0 Elazığspor / Youtube / TRT SPOR
En güzel 3 gol / Youtube

PTT 1. Lig Takımlarının Milli Maç Arası Hazırlık Karşılaşmaları

Adanaspor 1 - 2 Kayseri Erciyesspor
Alanyaspor 4 - 1 Al Zamrad (Irak)
Altınordu 0 - 1 Akhisar Belediyespor
Denizlispor 1 - 1 Manisaspor
Karşıyaka 1 - 2 Balıkesirspor
Kayserispor 3 - 2 Elazığspor
Osmanlıspor 2 - 1 K.Karabükspor
Samsunspor 2 - 1 Orduspor
Şanlıurfaspor 0 - 0 Gaziantepspor

27 Ağustos 2014 Çarşamba

PTT 1. Lig 1. Hafta naklen yayın programı

29 Ağustos 2014, Cuma
20:00 Bucaspor - Altınordu / TRT SPOR
30 Ağustos 2014, Cumartesi
17:00 Samsunspor - Giresunspor / TRT 1 - TRT 1 HD
20:00 Manisaspor - Albimo Alanyaspor / WEB TV
20:00 Adana Demirspor - Denizlispor / TRT SPOR
20:00 Şanlıurfaspor - Adanaspor / WEB TV
31 Ağustos 2014, Pazar
17:00 Orduspor - Kayserispor / TRT SPOR
20:00 Gaziantep BB Spor - Boluspor / WEB TV
20:00 Karşıyaka - Antalyaspor / TRT SPOR
20:00 Osmanlıspor - Elazığspor / WEB TV






















































24 Temmuz 2014 Perşembe

PTT 1. Lig Takımları Sezonluk Kombine Fiyatları

ADANA DEMİRSPOR 
Kapalı üst: 350 TL.
Kapalı alt: 300 TL.
Maraton: 200 TL.
Kale arkası (kuzey): 100 TL.

ADANASPOR
Kapalı üst: 500 TL.
Kapalı alt: 300 TL.
Maraton: 150 TL.
(Kale arkası kombinesi satışa çıkmadı.)

ALANYASPOR 
Protokol Kuzey: 200 TL.
Maraton: 200 TL.
Kale arkası: 150 TL.

ALTINORDU
Kapalı Tribün: 150 TL.
(Açık tribün kombinesi satışa çıkmadı) 

ANTALYASPOR
Numaralı (Rixos tribün yan kısımlar): 500 TL.
Maraton (Ceysu): 200 TL.
Kale arkası (Adopen): 75 TL.

BOLUSPOR
Kapalı: 300 TL.
Maraton 200 TL.
Kale arkası: 150 TL.

BUCASPOR
Kapalı: 250 TL.
Maraton: 150 TL.
Kale arkası: 100 TL.

DENİZLİSPOR
Kapalı üst: 200 ve 250 TL.
Maraton tribün: 150 TL.
(Kale arkası satışa çıkmadı)

ELAZIĞSPOR
Açıklanmadı.

GAZİANTEP BB SPOR
Açıklanmadı.

GİRESUNSPOR
Kapalı: 250 TL.
Maraton: 100 TL.
Kale arkası: 50 TL.

KARŞIYAKA
Açık Tribün (Maraton): 150 TL.
Kapalı tribün: 300 TL. 

KAYSERİSPOR
Sezonluk kombine çıkarılmayacak. (Sadece maç bileti satışı olacak.)

MANİSASPOR 
Kapalı alt: 150 TL.
Tarzan tribün / maraton: 75 TL.
(Kale arkası tribünler satışa çıkmayacak.)

ORDUSPOR
Kapalı (yan kısımlar) 300 TL.
Maraton: 200 TL.
Kale arkası: 100 TL. 

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (ANKARASPOR)
Açıklanmadı. 

SAMSUNSPOR
Maraton: 150 TL.
Kale arkası: 75 TL.
(Numaralı tribünler VIP kategorisinde satılıyor)

ŞANLIURFASPOR
Numaralı: 250 TL.
Maraton: 100
Kale arkası: 50 TL.

13 Haziran 2014 Cuma

PTT 1. Lig takımları hazırlık maçları programı ve sonuçlar

HAZIRLIK MAÇLARI PROGRAMI:

ADANA DEMİRSPOR 
04 Ağustos / Adana Demirspor (3-0) Eyüpspor / Davraz
07 Ağustos / Adana Demirspor (2-1) Eyüpspor / Davraz
17 Ağustos / Adana Demirspor (1-0) Gölbaşıspor / Gölbaşı
19 Ağustos / Adana Demirspor (0-1) Ankaragücü / Ankara 19 Mayıs Stadyumu
22 Ağustos / Adana Demirspor (1-1) Mersin İdmanyurdu / Cumhuriyet Kupası - Sivas 
23 Ağustos / Adana Demirspor (0-0) Gaziantep BB Spor / Cumhuriyet Kupası - Sivas

ADANASPOR
02 Ağustos / Adanaspor (2-2) Batman Petrolspor (Bolu)
04 Ağustos / Adanaspor (2-2) Şanlıurfaspor / Düzce (85 dk. oynandı)
07 Ağustos / Adanaspor (2-1) Fethiyespor (Bolu)
9 Ağustos / Adanaspor (5-1) Derince Belediye / Bolu
11 Ağustos / Adanaspor (0-2) Balıkesirspor
13 Ağustos / Adanaspor (4-1) Orduspor / Bolu
15 Ağustos / Adanaspor (2-1) Hatayspor / Bolu
20 Ağustos / Adanaspor (1-2) Mersin İdmanyurdu / Mersin

ALANYASPOR
24 Temmuz / Alanyaspor (3-0) Altınordu (Isparta Davraz)
02 Ağustos / Alanyaspor (1-2) Samsunspor / Erzurum
05 Ağustos / Alanyaspor (1-1) Karşıyaka / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Alanyaspor (1-0) Samsunspor / Erzurum Kupası
11 Ağustos / Alanyaspor (1-0) Bucaspor / Erzurum Kupası
14 Ağustos / Alanyaspor (3-1) Erzurum Büyükşehir Belediye / Erzurum 
20 Ağustos / Alanyaspor (3-4) Tekirova Belediye / Goldcity sahası - Alanya
 
ALTINORDU
21 Temmuz / Altınordu (0-2) K.Karabükspor (Isparta Davraz)
24 Temmuz / Altınordu (0-3) Alanyaspor (Isparta Davraz)
04 Ağustos / Altınordu (1-0) Turgutluspor (Turgutlu)
09 Ağustos / Altınordu (2-1) Tire 1922 / Kuşadası
21 Ağustos / Altınordu (0-1) Nazilli Belediyespor / Buca
23 Ağustos / Altnordu (1-1) Göztepe / İzmir

ANTALYASPOR
25 Temmuz / Antalyaspor (1-2) Azal PFK (Bolu)
31 Temmuz / Antalyaspor (2-0) Pendikspor
10 Ağustos / Antalyaspor (0-1) Eyüpspor / Davraz
12 Ağustos / Antalyaspor (4-2) Denizlispor / Davraz
23 Ağustos / Antalyaspor (2-1) Bandırmaspor / Bandırma 
24 Ağustos / Antalyaspor - Kasımpaşa / İstanbul

BOLUSPOR
08 Ağustos / Boluspor (0-1) Orduspor / Bolu
11 Ağustos / Boluspor (0-1) Göztepe / Bolu
14 Ağustos / Boluspor (2-1) Balıkesirspor / Bolu
17 Ağustos / Boluspor (1-0) Hatayspor / Bolu
23 Ağustos / Boluspor (1-2) İstanbul Başakşehir / Başakşehir Fatih Terim Stadı

BUCASPOR
22 Temmuz / Bucaspor (1-2) Aydınspor 1923 / Avanos - Nevşehir
05 Ağustos / Bucaspor (1-1) Samsunspor / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Bucaspor (0-2) Karşıyaka / Erzurum Kupası 
11 Ağustos / Bucaspor (0-1) Alanyaspor / Erzurum Kupası
23 Ağustos / Bucaspor (3-1) Altay /Buca

DENİZLİSPOR
04 Ağustos / Denizlispor (1-2) Kızılcabölükspor (70 dk. oynandı)
08 Ağustos / Denizlispor (0-0) Turgutluspor / Denizli
12 Ağustos / Denizlispor (2-4) Antalyaspor / Davraz
15 Ağustos / Denizlispor (1-1) Eyüpspor / Davraz
17 Ağustos / Denizlispor (2-2) Tarsus İdmanyurdu / Davraz
21 Ağustos / Denizlispor (3-1) Naft Al Junoob (Irak) / Denizli

ELAZIĞSPOR
20 Ağustos / Elazığspor (0-0) Tavşanlı Linyitspor / Avanos - Nevşehir
22 Ağustos / Elazığspor (2-3) Belediye Vanspor / Avanos - Nevşehir
23 Ağustos / Elazığspor (0-2) Bayburt İl Özel İdare / Avanos - Nevşehir 

GAZİANTEP BB SPOR
02 Ağustos / Gaziantep BB Spor (2-1) Pendikspor
05 Ağustos / Gaziantep BB Spor (6-0) Silivrispor / Düzce
08 Ağustos / Gaziantep BB Spor (0-3) Balıkesirspor / Bolu
10 Ağustos / Gaziantep BB Spor (4-2) Bandırmaspor / Düzce
16 Ağustos / Gaziantep BB Spor (0-1) Kasımpaşa / İstanbul 
22 Ağustos / Gaziantep BB Spor (3-3) Sivasspor / Cumhuriyet Kupası - Sivas
23 Ağustos / Gaziantep BB Spor (0-0) Adana Demirspor / Cumhuriyet Kupası - Sivas

GİRESUNSPOR
04 Ağustos / Giresunspor (1-1) Ankaragücü / Kartepe
07 Ağustos / Giresunspor (3-1) Sarıyer / Kartepe
11 Ağustos / Giresunspor (2-3) Al Nassr - S.Arabistan / Kartepe 
12 Ağustos / Giresunspor (3-1) Diyarbakır BB Spor
15 Ağustos / Giresunspor (0-0) Gölcükspor / Kartepe

KARŞIYAKA
05 Ağustos / Karşıyaka (1-1) Alanyaspor / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Karşıyaka (2-0) Bucaspor / Erzurum Kupası
11 Ağustos / Karşıyaka (0-1) Samsunspor / Erzurum Kupası
22 Ağustos / Karşıyaka (3-3) Turgutluspor / Turgutlu 

KAYSERİSPOR
26 Temmuz / Kayserispor (0-0) Şekerspor / Kadir Has tesisleri
02 Ağustos / Kayserispor (0-0) Pazarspor / Kadir Has tesisleri
05 Ağustos / Kayserispor (2-0) İnegölspor / Kadir Has tesisleri
12 Ağustos / Kayserispor (10-0) Sv Langenfeld / Avusturya 
14 Ağustos / Kayserispor (1-2) KF Skenderbeu / Avusturya
17 Ağustos / Kayserispor (2-2) Gaziantepspor / Avusturya 
20 Ağustos / Kayserispor (2-1) Beniyas - BAE / Avusturya 

MANİSASPOR
25 Temmuz / Manisaspor (2-2) MC Alger (Cezayir) / Kartepe
07 Ağustos / Manisaspor (1-0) Aydınspor 1923 / Manisa
13 Ağustos / Manisaspor (0-0) Ankaragücü / Kartepe
15 Ağustos / Manisaspor (2-3) Yeni Diyarbakırspor / Kartepe
23 Ağustos / Manisaspor (1-0) Menemen Belediyespor / Manisa

ORDUSPOR
05 Ağustos / Orduspor (1-0) Derince Belediyespor / Bolu
07 Ağustos / Orduspor (1-0) Hacettepespor / Bolu  (45 dk. oynandı.)
08 Ağustos / Orduspor (1-0) Boluspor / Bolu
11 Ağustos / Orduspor (1-1) Ankaraspor / Ankara
13 Ağustos / Orduspor (1-4) Adanaspor  / Bolu
23 Ağustos / Orduspor (0-0) Samsunspor / Samsun

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (ANKARASPOR)
27 Temmuz / Osmanlıspor (5 - 0) Bugsaşspor / Ankara Yenikent Asaş
04 Ağustos / Osmanlıspor (0-0) Keçiörengücü / Bolu
07 Ağustos / Osmanlıspor (1-1) Göztepe / Bolu
11 Ağustos / Osmanlıspor (1-1) Orduspor /Ankara
13 Ağustos / Osmanlıspor  (1-1) Torku Konyaspor
20 Ağustos / Osmanlıspor (2-0) Hacettepespor / Ostim - Ankara
24 Ağustos / Osmanlıspor - Eskişehirspor / Eskişehir Atatürk Stadı 

SAMSUNSPOR
02 Ağustos / Samsunspor (2-1) Alanyaspor / Erzurum
05 Ağustos / Samsunspor (1-1) Bucaspor / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Samsunspor (0-1) Alanyaspor / Erzurum Kupası
11 Ağustos / Samsunspor (1-0) Karşıyaka / Erzurum Kupası
23 Ağustos / Samsunspor (0-0) Orduspor / Samsun 

ŞANLIURFASPOR
26 Temmuz / Şanlıurfaspor (1-1) Kasımpaşa / Kerburgaz Kasımpaşa Tes.
04 Ağustos / Şanlıurfaspor (2-2) Adanaspor  / Düzce (85 dk. oynandı)
07 Ağustos / Şanlıurfaspor (2-0) Kuveyt A Milli Takımı / Düzce (60 dk. oynandı.)
15 Ağustos / Şanlıurfaspor (0-1) K.Karabükspor/ Düzce
16 Ağustos / Şanlıurfaspor (1-0) Yeni Malatyaspor / Ankara Kupası 
17 Ağustos / Şanlıurfaspor (2-1) Şekerspor / Ankara Kupası 
23 Ağustos / Şanlıurfaspor (1-0) Bursaspor / Bursa Atatürk Stadı