24 Temmuz 2014 Perşembe

PTT 1. Lig Takımları Sezonluk Kombine Fiyatları

ADANA DEMİRSPOR 
Kapalı üst: 350 TL.
Kapalı alt: 300 TL.
Maraton: 200 TL.
Kale arkası (kuzey): 100 TL.

ADANASPOR
Kapalı üst: 500 TL.
Kapalı alt: 300 TL.
Maraton: 150 TL.
(Kale arkası kombinesi satışa çıkmadı.)

ALANYASPOR 
Protokol Kuzey: 200 TL.
Maraton: 200 TL.
Kale arkası: 150 TL.

ALTINORDU
Kapalı Tribün: 150 TL.
(Açık tribün kombinesi satışa çıkmadı) 

ANTALYASPOR
Numaralı (Rixos tribün yan kısımlar): 500 TL.
Maraton (Ceysu): 200 TL.
Kale arkası (Adopen): 75 TL.

BOLUSPOR
Kapalı: 300 TL.
Maraton 200 TL.
Kale arkası: 150 TL.

BUCASPOR
Kapalı: 250 TL.
Maraton: 150 TL.
Kale arkası: 100 TL.

DENİZLİSPOR
Kapalı üst: 200 ve 250 TL.
Maraton tribün: 150 TL.
(Kale arkası satışa çıkmadı)

ELAZIĞSPOR
Açıklanmadı.

GAZİANTEP BB SPOR
Açıklanmadı.

GİRESUNSPOR
Kapalı: 250 TL.
Maraton: 100 TL.
Kale arkası: 50 TL.

KARŞIYAKA
Açık Tribün (Maraton): 150 TL.
Kapalı tribün: 300 TL. 

KAYSERİSPOR
Sezonluk kombine çıkarılmayacak. (Sadece maç bileti satışı olacak.)

MANİSASPOR 
Kapalı alt: 150 TL.
Tarzan tribün / maraton: 75 TL.
(Kale arkası tribünler satışa çıkmayacak.)

ORDUSPOR
Kapalı (yan kısımlar) 300 TL.
Maraton: 200 TL.
Kale arkası: 100 TL. 

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (ANKARASPOR)
Açıklanmadı. 

SAMSUNSPOR
Maraton: 150 TL.
Kale arkası: 75 TL.
(Numaralı tribünler VIP kategorisinde satılıyor)

ŞANLIURFASPOR
Numaralı: 250 TL.
Maraton: 100
Kale arkası: 50 TL.

13 Haziran 2014 Cuma

PTT 1. Lig takımları hazırlık maçları programı ve sonuçlar

HAZIRLIK MAÇLARI PROGRAMI:

ADANA DEMİRSPOR 
04 Ağustos / Adana Demirspor (3-0) Eyüpspor / Davraz
07 Ağustos / Adana Demirspor (2-1) Eyüpspor / Davraz
17 Ağustos / Adana Demirspor (1-0) Gölbaşıspor / Gölbaşı
19 Ağustos / Adana Demirspor (0-1) Ankaragücü / Ankara 19 Mayıs Stadyumu
22 Ağustos / Adana Demirspor (1-1) Mersin İdmanyurdu / Cumhuriyet Kupası - Sivas

ADANASPOR
02 Ağustos / Adanaspor (2-2) Batman Petrolspor (Bolu)
04 Ağustos / Adanaspor (2-2) Şanlıurfaspor / Düzce (85 dk. oynandı)
07 Ağustos / Adanaspor (2-1) Fethiyespor (Bolu)
9 Ağustos / Adanaspor (5-1) Derince Belediye / Bolu
11 Ağustos / Adanaspor (0-2) Balıkesirspor
13 Ağustos / Adanaspor (4-1) Orduspor / Bolu
15 Ağustos / Adanaspor (2-1) Hatayspor / Bolu
20 Ağustos / Adanaspor (1-2) Mersin İdmanyurdu / Mersin

ALANYASPOR
24 Temmuz / Alanyaspor (3-0) Altınordu (Isparta Davraz)
02 Ağustos / Alanyaspor (1-2) Samsunspor / Erzurum
05 Ağustos / Alanyaspor (1-1) Karşıyaka / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Alanyaspor (1-0) Samsunspor / Erzurum Kupası
11 Ağustos / Alanyaspor (1-0) Bucaspor / Erzurum Kupası
14 Ağustos / Alanyaspor (3-1) Erzurum Büyükşehir Belediye / Erzurum 
20 Ağustos / Alanyaspor (3-4) Tekirova Belediye / Goldcity sahası - Alanya
23 Ağustos / Alanyaspor - Anadolu Selçukluspor / Konya Atatürk Stadyumu
 
ALTINORDU
21 Temmuz / Altınordu (0-2) K.Karabükspor (Isparta Davraz)
24 Temmuz / Altınordu (0-3) Alanyaspor (Isparta Davraz)
04 Ağustos / Altınordu (1-0) Turgutluspor (Turgutlu)
09 Ağustos / Altınordu (2-1) Tire 1922 / Kuşadası
21 Ağustos / Altınordu (0-1) Nazilli Belediyespor / Buca

ANTALYASPOR
25 Temmuz / Antalyaspor (1-2) Azal PFK (Bolu)
31 Temmuz / Antalyaspor (2-0) Pendikspor
10 Ağustos / Antalyaspor (0-1) Eyüpspor / Davraz
12 Ağustos / Antalyaspor (4-2) Denizlispor / Davraz
23 Ağustos / Antalyaspor - Bandırmaspor / Bandırma

BOLUSPOR
08 Ağustos / Boluspor (0-1) Orduspor / Bolu
11 Ağustos / Boluspor (0-1) Göztepe / Bolu
14 Ağustos / Boluspor (2-1) Balıkesirspor / Bolu
17 Ağustos / Boluspor (1-0) Hatayspor / Bolu
23 Ağustos / Boluspor - İstanbul Başakşehir / Başakşehir Fatih Terim Stadı

BUCASPOR
22 Temmuz / Bucaspor (1-2) Aydınspor 1923 / Avanos - Nevşehir
05 Ağustos / Bucaspor (1-1) Samsunspor / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Bucaspor (0-2) Karşıyaka / Erzurum Kupası 
11 Ağustos / Bucaspor (0-1) Alanyaspor / Erzurum Kupası
23 Ağustos / Bucaspor - Altay /Buca

DENİZLİSPOR
04 Ağustos / Denizlispor (1-2) Kızılcabölükspor (70 dk. oynandı)
08 Ağustos / Denizlispor (0-0) Turgutluspor / Denizli
12 Ağustos / Denizlispor (2-4) Antalyaspor / Davraz
15 Ağustos / Denizlispor (1-1) Eyüpspor / Davraz
17 Ağustos / Denizlispor (2-2) Tarsus İdmanyurdu / Davraz
21 Ağustos / Denizlispor (3-1) Naft Al Junoob (Irak) / Denizli

ELAZIĞSPOR
20 Ağustos / Elazığspor (0-0) Tavşanlı Linyitspor / Avanos - Nevşehir
22 Ağustos / Elazığspor (2-3) Belediye Vanspor / Avanos - Nevşehir
23 Ağustos / Elazığspor - Bayburt İl Özel İdare / Avanos - Nevşehir 

GAZİANTEP BB SPOR
02 Ağustos / Gaziantep BB Spor (2-1) Pendikspor
05 Ağustos / Gaziantep BB Spor (6-0) Silivrispor / Düzce
08 Ağustos / Gaziantep BB Spor (0-3) Balıkesirspor / Bolu
10 Ağustos / Gaziantep BB Spor (4-2) Bandırmaspor / Düzce
16 Ağustos / Gaziantep BB Spor (0-1) Kasımpaşa / İstanbul 
22 Ağustos / Gaziantep BB Spor (3-3) Sivasspor / Sivas (Cumhuriyet Kupası)

GİRESUNSPOR
04 Ağustos / Giresunspor (1-1) Ankaragücü / Kartepe
07 Ağustos / Giresunspor (3-1) Sarıyer / Kartepe
11 Ağustos / Giresunspor (2-3) Al Nassr - S.Arabistan / Kartepe 
12 Ağustos / Giresunspor (3-1) Diyarbakır BB Spor
15 Ağustos / Giresunspor (0-0) Gölcükspor / Kartepe

KARŞIYAKA
05 Ağustos / Karşıyaka (1-1) Alanyaspor / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Karşıyaka (2-0) Bucaspor / Erzurum Kupası
11 Ağustos / Karşıyaka (0-1) Samsunspor / Erzurum Kupası
22 Ağustos / Karşıyaka (3-3) Turgutluspor / Turgutlu 

KAYSERİSPOR
26 Temmuz / Kayserispor (0-0) Şekerspor / Kadir Has tesisleri
02 Ağustos / Kayserispor (0-0) Pazarspor / Kadir Has tesisleri
05 Ağustos / Kayserispor (2-0) İnegölspor / Kadir Has tesisleri
12 Ağustos / Kayserispor (10-0) Sv Langenfeld / Avusturya 
14 Ağustos / Kayserispor (1-2) KF Skenderbeu / Avusturya
17 Ağustos / Kayserispor (2-2) Gaziantepspor / Avusturya 
20 Ağustos / Kayserispor (2-1) Beniyas - BAE / Avusturya


MANİSASPOR
25 Temmuz / Manisaspor (2-2) MC Alger (Cezayir) / Kartepe
07 Ağustos / Manisaspor (1-0) Aydınspor 1923 / Manisa
13 Ağustos / Manisaspor (0-0) Ankaragücü / Kartepe
15 Ağustos / Manisaspor (2-3) Yeni Diyarbakırspor / Kartepe
23 Ağustos / Manisaspor - Menemen Belediyespor / Manisa

ORDUSPOR
05 Ağustos / Orduspor (1-0) Derince Belediyespor / Bolu
07 Ağustos / Orduspor (1-0) Hacettepespor / Bolu  (45 dk. oynandı.)
08 Ağustos / Orduspor (1-0) Boluspor / Bolu
11 Ağustos / Orduspor (1-1) Ankaraspor / Ankara
13 Ağustos / Orduspor (1-4) Adanaspor  / Bolu 

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (ANKARASPOR)
27 Temmuz / Osmanlıspor (5 - 0) Bugsaşspor / Ankara Yenikent Asaş
04 Ağustos / Osmanlıspor (0-0) Keçiörengücü / Bolu
07 Ağustos / Osmanlıspor (1-1) Göztepe / Bolu
11 Ağustos / Osmanlıspor (1-1) Orduspor /Ankara
13 Ağustos / Osmanlıspor  (1-1) Torku Konyaspor
20 Ağustos / Osmanlıspor (2-0) Hacettepespor / Ostim - Ankara
24 Ağustos / Osmanlıspor - Eskişehirspor / Eskişehir Atatürk Stadı 

SAMSUNSPOR
02 Ağustos / Samsunspor (2-1) Alanyaspor / Erzurum
05 Ağustos / Samsunspor (1-1) Bucaspor / Erzurum Kupası
08 Ağustos / Samsunspor (0-1) Alanyaspor / Erzurum Kupası
11 Ağustos / Samsunspor (1-0) Karşıyaka / Erzurum Kupası

ŞANLIURFASPOR
26 Temmuz / Şanlıurfaspor (1-1) Kasımpaşa / Kerburgaz Kasımpaşa Tes.
04 Ağustos / Şanlıurfaspor (2-2) Adanaspor  / Düzce (85 dk. oynandı)
07 Ağustos / Şanlıurfaspor (2-0) Kuveyt A Milli Takımı / Düzce (60 dk. oynandı.)
15 Ağustos / Şanlıurfaspor (0-1) K.Karabükspor/ Düzce
16 Ağustos / Şanlıurfaspor (1-0) Yeni Malatyaspor / Ankara Kupası 
17 Ağustos / Şanlıurfaspor (2-1) Şekerspor / Ankara Kupası 
23 Ağustos / Şanlıurfaspor - Bursaspor / Bursa Atatürk Stadı

PTT 1. Lig 2014-2015 sezonu transfer dosyası

ADANA DEMİRSPOR
Teknik Direktör: Ünal Karaman
Sözleşmesi Devam Edenler: Ali Osman Antepli, Armağan Kar, Cenk Şeker, Cihan Kaya, Emre Selen, Ferhat Çökmüş, İlhan Aydoğdu, Mehmet İpek, Mertkan Köziğ, Rıdvan Koçak, Sergen Ekinci, Tolga Aktay, Yiğitcan Erdoğan, Yunus Ünsal, Yusuf Kemal Atalay, Mesut Saray
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Özgür Öçal (Gaziantep BBSK), Bilal Gülden, Dorge Rostand, Mariusz Pawelek, Nurettin Kayaoğlu, Oğuzhan Berber, Timur Bayram Özgöz, Umut Sözen, Erdi Öner, Burak Keskin, Efe İnanç, Onur Tuncer, Recep Öztürk, Yusuf Akyel, Mehmet Eren Boyraz (Kayserispor), Raşit Sevindir, Erçağ Evirgen (Denizlispor), Juninho (Karşıyaka), Şener Özcan, Muhittin Tümbül (kiralık gitti)
Yeni Transfer:
Alaattin Tosun (İstanbul BBSK / orta saha)
Abdülkerim Bardakçı (T.Konyaspor / stoper)
Hakan Söyler (Elazığspor / Ön Libero)
Tolga Özgen (Gaziantep BB / Kaleci)
Beykan Şimşek (Fenerbahçe / forvet - kanat)
Tayfur Bingöl (Gençlerbirliği / ofansif orta saha - kanat)
Timur Bayram Özgöz (Sivasspor / ofansif orta saha) 
Umut Sözen (K.Karabükspor / ofansif orta saha)
Hüseyin Kala (Kasımpaşa / sağ kanat) 
Fazlı Kocabaş (K.Erciyesspor / stoper)
Özgürcan Özcan (Tavşanlı Linyitspor / Forvet)
Samed Ali Kaya (Kayserispor'dan kiralık / Forvet)
Serdar Kulbilge (Gaziantepspor / kaleci) 
Jacob Mulenga (FC Utrecht - Hollanda / Zambiya asıllı forvet)
Şaban Özel (Sivasspor / sol bek) 
Joseph Attamah (Gana U20 Milli Takım oyuncusu / stoper)
Wanderson Carvalho Oliveira (America RN - Brezilya / sol bek) ??
Hugo Da Silva Cabral (Joinville - Brezilya / forvet) ??
Hurşut Meriç

ADANASPOR
Teknik Direktör: Levent Eriş
Sözleşmesi Devam Edenler: Ahmet Bahçıvan, Ahmet Dereli, Cem Özdemir, Emre Uğur Uruç, Ergin Keleş, Fahri Akyol, Fatih Şen, Fatih Mustafa Baydemir, Hayrullah Mert Akyüz, Mehmet Boztepe, Merthan Açıl, Mustafa Sami Can Keskin, Onur Aksar, Ömer Can Tamursoylu, Polat Keser, Selçuk Şahin, Tiago Bezerra, Turhan Alper Turgut
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Günay Güvenç, Uche Kalu, Ali Zorlu (Samsun), Yaşar Memişoğullarından, Veli Kızılkaya (Şanlıurfaspor), Marko Vucetic (Ayrılacak?), Okan Salmaz (Ayrılacak?), Talha Mayhoş (Ayrılacak?), Tolgahan Acar (Ayrılacak?), Aykut Kıratlı (Karşıyaka), Rahman Oğuz Kobya, Ömer Karancı, İzzet Yıldırım, Yiğitcan Gölboyu
Yeni Transfer: 
Sabit Hakan Yılmaz (Turgutluspor / ofansif orta saha - forvet)
Atilla Koca (K.Erciyesspor / kaleci)
Mehmet Ozan Tahtaişleyen (Şanlıurfaspor / stoper)
Fevzi Özkan (İstanbul BBSK / ofansif orta saha)
Murat Yılmaz (İstanbul BBSK / forvet)
Olcay Turhan (A.Bielefeld - Almanya / orta saha)
Abdullah Karmil (Trabzonspor / stoper) 
Joao Luiz Vieria (Maritimo - Portekiz / Brezilya asıllı orta saha ön libero)
Tevfik Altındağ (Sgv Freiberg - Almanya / ofansif orta saha)

ALANYASPOR
Teknik Direktör: Mehmet Altıparmak
Sözleşmesi Devam Edenler: Adem Gökçe, Alper Tursun, Aydın Çetin, Berk Erdoğan, Efecan Karaca, Emre Akbaba (Antalyaspor'dan kiralık), Emre Batı, Gökalp Seçal, Haydar Yılmaz, Kazım Dülger, Kerem Gülbahar, Koray Çölgeçen, Mehmet Günçar, Mehmet Burak Kaan Uça, Mehmet Resul Memiş, Timuçin Aşçıgil, Türker Toptaş, Ünal Noyan 
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Gökhan Kaba, Mertgül Çapoğlu, Ali Kuleli, Süleyman Varlık, Şamil Ünal, Ethem Bayburt, Ekrem Sarıçam, Onur Acar
Yeni Transfer:
Serdar Deliktaş (Gaziantep BB Spor / forvet)
Deniz Vural (Balıkesirspor / orta saha)
Jonattan Ayite (Brest - Fransa / forvet)
Sercan Türkeri (Boluspor / sağ bek)
Eren Özen (Orduspor / ofansif orta saha)
Cemil Vatansever (Boluspor/ stoper)
Ahmet Özer (Gölcükspor /orta saha)
Sinan Özkan (Gaziantep BB Spor / forvet)
Atacan Öztürk (Boluspor / kaleci)
Yussif Chibsah (Djurgandens - İsviçre / Ganalı ön libero)

ALTINORDU
Teknik Direktör: Hüseyin Eroğlu
Sözleşmesi Devam Edenler: Arif Morkaya, Cihan Topaloğlu, Doğan Karakuş, Gökhan Yılmaz, Halil İbrahim Tuna, Kemal Cingirt, Mert Hakan Yandaş, Mertan Caner Öztürk, Murat Cömert, Ozan Sol, Ramazan Evren Üstündağ, Sinan Osmanoğlu, Taha Balcı, Timur Temeltaş
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler:
Gökhan Karadeniz (Trabzonspor), Barış Türkmen (kiralık gitti), Furkan Tuşik (kiralık gitti), Melih Can Yağcı (kiralık gitti), Samet Göker, Olgay Coşkun, Özkan Toprak, Yasin Kocatepe, Gökhan Öztürk, Murat İrişli (kiralık gitti)
Yeni Transfer:
Berkay Samancı (Bucaspor / orta saha ön libero) 
Koray Kaçınoğlu (FC Köln - Almanya / sağ bek)
Yusuf Abdioğlu (Nazilli Bld. / stoper)
Çağlar Söyüncü (Gümüşordu / stoper - ön libero)
Alim Parlak (Gümüşordu / orta saha sol kanat)
Engin Güngör (Yeni sözleşme / Ofansif orta saha)
Erdoğan Yeşilyurt (MSV Duisburg - Almanya / sağ - sol kanat) 
Göksu Türkdoğan (Ankaraspor / forvet)
Muhammed Yürükuslu (Torku Konyaspor / sol bek)
Serkan Göksu (Galatasaray / orta saha) 
Yusuf Akyel (Adana Demirspor / orta saha)

İbrahim Yılmaz (İstanbul Başakşehir / forvet)


ANTALYASPOR
Teknik Direktör: Engin Korukır
Sözleşmesi Devam Edenler: Abdurrahman Kuyucu, Ahmet Özden, Bahadır Ay, Baran Yardımcı, Bayram Akdere, Emre Torun, Fikret Sevilgen, Hayrettin Cengiz, Hüseyin Atalay, Ignacio Insa Bohigues, Joseph Boum, Lamine Diarra, Lokman Gör, Emrah Başsan, Mehmet Sedef, Mustafa Altun, Nevzat Bartu Verişoğlu, Ozan Evrim Özenç, Petr Janda, Ramazan Çevik, Sammy Ndjock, Saso Fornezzi, Seddar Karaman, Uğur Aydın, Zeki Yıldırım 
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Anton Ferdinand, Deniz Barış, Eyong Takah Enoh, Gökçek Vederson, Hakan Arıkan, Koray Arslan, Köksal Yedek, Promise Isiaac, Semih Şentürk, Uğur İnceman, Melih Gökçek (Tita), Murat Duruer, İbrahim Dağaşan, Fehmi Emre Güngör (K.Karabük), Emre Akbaba (Alanyaspor'da kiralık), R.Giray Kaçar (Ç.Rize), Musa Nizam, İlkay Durmuş, Serkan Balcı
Yeni Transfer: 
Murat Sözgelmez (Balıkesirspor / stoper)
Sezer Badur (Şanlıurfaspor/ orta saha)
Adem Alkaşi (Boluspor / sağ bek)
Serkan Atak (Ankaraspor / orta saha - sağ)
Arif Şahin (Samsunspor / orta saha)
Sakıb Aytaç (Tavşanlı Linyitspor / sol bek)
Ömer Kandemir (Tekden Denizlispor / sağ bek)
Şahin Aygüneş (Trabzonspor / forvet - kanat)
Oğuz Mataracı (Lask Linz - Avusturya / orta saha ön libero)

BOLUSPOR
Teknik Direktör: Reha Erginer
Sözleşmesi Devam Edenler: Abdülsamet Kırım, Cengiz Umut Meraş, Daniel Zlatkov, Emre Kılınç, Emre Taşkoparan, Emrullah Yıldırım, Enes Güler, Harun Tutum, İlyas Yılmazer, İsmail Haktan Odabaşı, Kaan Bozacı, Kadir Kahvecioğlu, Kemal Atıcı, Mehmet Can Işık, Melih Ağa, Muhammed Enes Yılmaz, Mustafa Coşkun, Ömer Gökali, Samet Eker, Tolga Demirmenci, Yasin Dülger
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Adem Alkaşi (Antalyaspor), Alican Karadağ, Atabey Çiçek, Haluk Türkeri, Mustafa Kayabaşı, Jimmy Dixon, Ali Güzeldal (Orduspor), Atacan Öztürk, Çağrı Yarkın, Fatih Gül, İskender Alın, Nikolay Dimitrov, Sadrettin Fırat Kocaoğlu, Alp Ergin (Ankaraspor), Muhammed Sercan Türkeri, Cemil Vatansever, Cüneyt Çelik, Hakan Arslan, Orhun Öztürk, Emrah Metoğlu, Abdülkadir Kayalı (Gaziantepspor)
Yeni Transfer:
İshak Çakmak (T.Konyaspor'dan kiralık / orta saha) 
Serkan Yalçın (Akhisar Bld. / stoper)
Özkan Karabulut (Gençlerbirliği'nden kiralık / kaleci)
Mehmet Kuruoğlu (1461 Trabzon / sağ bek - stoper)
Kibong Mbamba (T. Konyaspor / orta saha)
Ahmet Kulabas (Burghausen - Almanya / forvet)
Erdi Yokuşlu (Ç.Dardanelspor / kaleci)
Bilal Gülden (Kayserispor / orta saha - ön libero)
Nurettin Kayaoğlu (Kayserispor / sol bek) 
Serkan Şirin (Ankaragücü / orta saha)
Kenan Şahin (Ankaraspor / forvet - sağ kanat) 
İsa Demir (Syrianska - İsveç / sağ bek) 
Ali Dere (Torku Konyaspor / kanat)
Giorgi Rekhviashvili (Chikhura Sachkhere - Gürcistan / stoper)

BUCASPOR
Teknik Direktör: Sait Karafırtınalar
Sözleşmesi Devam Edenler: Abdullah Balıkuv, Anıl Dilaver, Batuhan İşçiler, Burak Aydın, Civar Çetin, Çağlar Şahin Akbaba, Çağrı Tekin, Emre Şahin, Emrecan Afacanoğlu, Ferhat Çulcuoğlu, Kadir Bilimlier, Kemal Mert Özyiğit, Luiz Henrique, Mahmuthan Samet Acar, Mehmet İncebacak (Kadro dışı), Melih Vardar (Kadro dışı), Orkun Özkafalı, Ömer Kahveci, Taha Can Velioğlu, Yasin Avcı, Zekeriya Kaçaroğlu 
Sözleşmesi olup kampa götürülmeyen: Alparslan Emre Çapar,Berkant Taşkıran, Burak Ayaz, Fatih Özçelik, Hasan Karakaş, Hasan Kaşıkara, İsa Fuat Dayı, Mert Özcanlar, Mert Susuzlu, Oğul Can Aktaş, Onur Yılmaz, Samet Dinçer, Sancar Yıldırım, Tayfun Kahriman, Veli Han Yalabık
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler:
Taylan Antalyalı (Gençlerbirliği), Berkay Samancı (Altınordu), Hakan Çinemre, Recep Niyaz, Tosiant Ricketts, Ziya Aydın, Okan Alkan (Balıkesirspor), Emre Balak, Volkan Özcan, Hüseyin Bilican
Yeni Transfer: 
Zafer Çevik (Yeni sözleşme / orta saha) 
Berkin Kamil Arslan (Şanlıurfaspor / orta saha - sol kanat)
Torric Jebrin (Trabzonspor / hücumcu orta saha)
Tamandani Nsaliwa (Yeni sözleşme)
Hüseyin Tokmak (Galatasaray / sağ bek)
Bilal Akgüvercin (Sv Rw Erlinghausen - Almanya / orta saha)
İskender Alın (Boluspor / forvet)
Emin Aladağ (Akhisar Belediyespor / orta saha)
Erkan Taşkıran (Akhisar Belediyespor / orta saha)

DENİZLİSPOR
Teknik Direktör: Özcan Bizati
Sözleşmesi Devam Edenler: Abdullah Çetin, Abdurrahman Ayhanoğlu, Berat Jonathan Ustabaşı, Burak Yılmaz, Cihan Özkaymak, Emircan Konuk, Hüseyin Altıntaş, Ilian Yordanov, Kemal Keçeci, Mert Çakar, Muhammet Himmet Ertürk, Muhammed Arı, Muharrem Ötkün, Mustafa Diler, Mustafa Tarhan, Ogün Karakaya, Onur Deniz Kurt, Sercan Gezici, Sinan Ayboğan, Sinan Fatih Kaplan, Şevki Çınar
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Arif İsayev, Bajram Fetai, Barış Örücü, Kahe, Dajan Simac, Fatih Yılmaz, Mehmet Cansın Çiçek, Petr Janda, Serdar Dursun, Süleyman Çelikyurt Manisaspor), Yusuf Emre Kasal, Atahan Menekşe, Bülent Kocabey, Fatih Soyatik, Hasan Demir, Kazım Sarı, Mirlan Murzaev, Mustafa Keçeli, Oktay Pop, Ömer Kandemir (Antalyaspor??), Saşa Yunisoğlu, Ümit Tütünci (Ordu), Yavuz Özkan, Yenal Tuncer (Karşıyaka), Asil Kaan Güler (kiralık gitti)
Yeni Transfer:
İsmail Şahmalı (Ankaraspor / kaleci) 
Veli Acar (Mersin İdmanyurdu / orta saha)
Mustafa Keçeli (Yeni sözleşme / sol bek) 
Bülent Ertuğrul (Yeni sözleşme / ön libero - stoper)
Ömer Alp Kulga (Yeni sözleşme / stoper) 
Kazım Sarı (Yeni sözleşme / kaleci) 
Fatih Çakır (Yeşil Bursa / ofansif orta saha) 
Gökhan Dinçer (Akhisar Bld. / sol bek)
Hakan Ateş (Akhisar Bld. / sağ bek)
Erçağ Evirgen (Adana Demirspor / sağ kanat)
Tsevetan Genkov (Levski Sofya / Bulgaristan - forvet)
Georgi Andanov (Pfc Beroe Stara Zagora / Bulgaristan - ofansif orta saha) 
Emrah Bozkurt (Mersin İ.Y. / sağ kanat - forvet) 
Rail Malikov (Gabala - Azerbaycan / Stoper)
Mehmet Cansın Çiçek (Gençlerbirliği / Stoper)
Burak Karaduman (Karşıyaka / orta saha - ön libero)

ELAZIĞSPOR
Teknik Direktör: Ümit Özat
Sözleşmesi Devam Edenler: Mehmet Oktay Aykurt, Mirsat Budak, Muhammed Ali Doğan, Muhammet Akyıldız, Noyan Öz, Ömer Yıldız, Mücahit Atalay,
Sözleşmesi olup kampa götürülmeyen: Samet Önger, Yunus Gül, Abuzeyt Tekcanlı, Eran Can Özçelik, Franco Dario Cangele, Gökhan Korkmaz, Hakan Cantepe, Mustafa Güner,
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Onur Ayık (K.Karabükspor), Ali Gutda Gökdemir, Batuhan Karadeniz, Çağlar Birinci, Fabio Alves Da Silva, Marvin Romeo Kwasie, Mehmet Nas, Mücahit Atalay, Rodrigo Tello, Serdar Özkan, Tanju Kayhan, Vanja Ivesa, Deniz Yılmaz (Trabzonspor), Serdar Gürler (Trabzonspor), Özgür Özkaya (Konyaspor), Zülküf Özer (K.Erciyes), Deniz Aslan, İbrahim Kaş, Hakan Söyler, Tidiane Sane,  Erol Erdal Alkan, Ognjen Vranjes (ayrılacak), Pepe Habip Sow (ayrılacak)
Yeni Transfer:
Onur Güney (Şanlıurfaspor / sol bek)
Murat Kayalı (Gaziantep BB / orta saha)
Mehmet Çakır (Ankaragücü / sağ kanat - forvet)
İzzet Yıldırım (Adanaspor / sağ bek)
Murat Tosun
Cihat İlhan
Muhittin Erdem Baştürk
Ahmet Doğan
Çağlayan Alpsatan
Enis Kahraman
Burak Akyürek
Bilica
Cedric Baseya ??

GAZİANTEP BB SPOR
Teknik Direktör: Nurullah Sağlam
Sözleşmesi Devam Edenler: Abdullah Halman, Ahmet Üçgün, Armand Deumi, Erkam Reşmen, Halil İbrahim Öngüç, Hüseyin Yakup Düz, İbrahim Ferdi Coşkun, İbrahim Halil Yıldırım, Mustafa Etoğlu, Oğuz Kaan Hösük, Ramazan Özkabak, Ufuk Budak, Yücel Candemir
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Ali İmren, Mahmut Boz, Ali Sakal (Y.Malatya), Cihan Can, Erhan Şentürk, Ferit Cömert, Hanefi Armut, Onur Kalafat, Ramazan Altıntepe, Tolga Özgen, Murat Kayalı, Izu Azuka, Ercan Çapar, Sinan Özkan, İsa Akgöl (Göztepe), Vedat Budak, Olcay Gür
Yeni Transfer: 
İlker Avcıbay (Kasımpaşa / kaleci)
Ahmet Devret (Yeni sözleşme / sol bek) 
Özgür Öçal (Adana Demirspor / sağ bek, sağ açık) 
Salih Sefercik (Orduspor / orta saha - ön libero)
Emir Korubeyi (Erzincan Refahiyespor / kaleci) 
Ben Yahia (Mersin İdmanyurdu / orta saha)
Vagif Javadov (İnter Bakü - Azerbaycan / forvet)
Atilla Özmen (Samsunspor / kaleci)
Erdal Güneş (Yeni sözleşme / sol orta saha)
Sertan Vardar (Akhisar Belediyespor / orta saha) 
Rahman Hacivey (Sumgayıt PFC - Azerbaycan / orta saha sol kanat)
Josef Çınar (K.Erciyesspor / stoper)
Çağdaş Atan (Akhisar Belediyespor / sol bek)
Muhammed Demirci (Beşiktaş / ofansif orta saha)
İbrahim Kaş (Elazığspor / stoper)
Mehmet Nas (Elazığspor / orta saha)
Shola Ameobi (Newcastle United - İngiltere / forvet) 
Köksal Yedek (Antalyaspor / ofansif orta saha - forvet)

GİRESUNSPOR
Teknik Direktör: Mehmet Birinci
Sözleşmesi Devam Edenler: Adnan Canlıka, Ali Aydın, Çağrı Ortakaya, Gazanfer Aydın, Furkan Işıkdemir, Mustafa Zorlu, Oğuzhan Öztürk, Onurcan Piri, Özgür Yılmaz, Rıdvan Sağlam, Selim Akbulut, Tuncay Süren, Uğur Aktaş
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Hüsamettin Tut, Mehmet Akif Önal, Samed Kartal (Göztepe), Tolgay Karakaya, Ümit Teke, Yasin Çakmak, Cihan Yeşilırmak, Emre Özivgen, Sefa Akın Başıbüyük, Eşref Koçak, Hasan Güleryüz, Ozan Kılıçoğlu (kiralık), Edilson dos Santos (ayrıldı)
Yeni Transfer:
Gökhan Çakır (Nazilli Belediyespor / orta saha - ön libero)
Berkan Yıldırım (Yeni sözleşme / sağ bek)
Cihan Yeşilırmak (Yeni sözleşme / orta saha sol)
Hakan Çevik (Tavşanlı Linyitspor / stoper)
Eray Çalışkan (Yeni sözleşme / kaleci)
Abdülaziz Solmaz (İstanbul BBSK / sağ kanat)
Alican Karadağ (Boluspor / orta saha)
Ayaz Mehdiyev (Ravan Bakü - Azerbeycan / orta saha)
David Solomon Abwo (Zaglebie Lubin - Polonya / Nijerya asıllı sağ kanat)
Onur Demir (Yeni sözleşme / stoper)
Berkan Yıldırım (Yeni sözleşme / sağ bek)
Ergün Çakır (Yeni sözleşme / forvet)
İsmail Dinler (Nazilli Belediye / orta saha)
Jones Carioca (K.Karabükspor / Brezilya uyruklu forvet ve kanat)
Veysel Aksu (İstanbul Başakşehir / stoper - sağ bek)
Eser Altın (İstanbul Başakşehir / kaleci)
Ümit Yücel Eminoğlu (Gençlerbirliği / ön libero)
Anton Chichulin (Kazakistan asıllı sağ bek / ön libero)
Barış Bakır (Nazilli Belediyespor / orta saha) 
Cihan Can (Gaziantep BB Spor / stoper)

KARŞIYAKA
Teknik Direktör: Yusuf Şimşek
Sözleşmesi Devam Edenler: Ali Say, Bartu Umut, Berkan Emir, Can Erdem, Cenk Özbey, Ofoedu, Malik Tahirler, Mehmet Yiğit, Onur Alkan, Rıdvan Şimşek, Tugay Kırcalı, Yiğit Gülay, Eray Güçlü
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler:
Cafercan Aksu (Fesih), Burak Karaduman, Caner Ağca (Malatya), Hüseyin Atalay (Antalya), Cihan İlkme, Ali Kemal Özkan (kiralık gitti), David Bicik, Metin Peker (kiralık gitti), Sjöerd Ars (fesih), Arif Cılak (kiralık gitti), Berk Çapkın (kiralık gitti), Recep Biler, Uğur Daşdemir, Anıl Çıracı (kiralık gitti), Erdal Alıcı (kiralık gitti), Emircan Avcı (kiralık gitti), Hakan Kuş (kiralık gitti), Onur Kıntaş, Gökhan Aydaş (Diyarbakır), Battal Demirbilek (Balçova Bld.), Okan Şahingöz, Mehmet Çoğum, Abdullah Kopkara, Mustafa Sevgi
Yeni Transfer: 
Erdi Kasapoğlu (Yeni sözleşme / orta saha)
Servan Taştan (Yeni sözleşme / orta saha)
Ahmet Arı (Yeni sözleşme / orta saha)
David Loria (Kairat - Kazakistan / kaleci)
Yenal Tuncer (Denizlispor / sol bek - orta saha sol)
Mahir Şükürov (Nefthi - Azerbaycan / sağ bek)
Mehmet Sıddık İstemi (1461 Trabzon / orta saha sağ-sol kanat)
Onur Okan (Fethiyespor / orta saha) 
Ramazan Sal (Ankaraspor / stoper) 
Aykut Kıratlı (Adanaspor / kaleci)
Juninho (Adana Demirspor / forvet) 
Kahe (Denizlispor / ofansif orta saha - forvet)
Deniz Pıtır (İskenderun Demir Çelik / orta saha ön libero)
Mustafa Aşan (Şanlıurfaspor / orta saha ön libero) 
Cenk Güvenç (Ç.Rizespor / stoper)??

KAYSERİSPOR
Teknik Direktör: Mutlu Topçu
Sözleşmesi Devam Edenler: Abdullah Durak, Alper Uludağ, Babacar Mbaye Diop, Bilal Gülden, Bilal Yener Arıca, Burak Bükel, Cüneyt Köz, D.Rogerio Da Silva (Bobo), Diego Marvin Bisesvar, Henrique Sereno Fonseca, Marco Simic, Mehmet Tahir Kalem, Mert Nobre, Okay Yokuşlu, Ömer Bayram, Resul Özgen, Samed Ali Kaya, Sinan Bakış (sakatlık dönüşü: Aralık 2014), Srdan Mijailovic
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Alexahdros Tziolis, Erdal Akdarı, Mahmut Ertuğrul Taşkıran, Nurettin Kayalıoğlu, Sinan Bolat, Taner Yalçın, Zurab Khizanishvili, Pablonicolas Mouche (Palmerias), Ondrej Vanek, Levent Gülen, Engin Bekdemir (Fesih), Sefa Yılmaz (Trabzonspor)
Yeni Transfer:
Mehmet Eren Boyraz (Adana Demirspor / orta saha)
Cemil Adıcan (Samsunspor / stoper) 
İbrahim Dağaşan (Antalyaspor / orta saha - ön libero)
Umut Kaya (Menemen Belediyespor / kaleci)
Serkan Kurtuluş (Gençlerbirliği / sağ bek)
Ahmet Alper Özcan (Team Vaud U21 - İsviçre / stoper)
Cem Ekinci (Seligenporten - Almanya / forvet - sağ kanat)
Hakan Arıkan (Antalyaspor / kaleci)
Anıl Taşdemir (Trabzonspor / ofansif orta saha)
Berkay Can Değirmencioğlu (Fenerbahçe / stoper)

MANİSASPOR
Teknik Direktör: Tahir Karapınar
Sözleşmesi Devam Edenler: 
Abdullah Berkay Velivar, Ali Fırat Okur, Barbaros Barut, Burak Can Balcı, Cenk Yılmaz, Emre Yavaş, Gökdeniz Varol, Hakan Turan, İbrahim Korkmaz, İhsan Poyraz, İsmail Köse, Kenan Aslanoğlu, Melih Şencan, Murat Demir, Mustafa Berk Karahan, Nikola Mikiç, Ümit Yasin Arslan, Yasin Vardar
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler:
Murat Gürbüzerol (Balıkesirspor), Eray Ataseven (Balıkesirspor), Bülent Cevahir (Balıkesirspor), Volkan Babacan (İstanbul Başakşehir), Hikmet Balioğlu (Gençlerbirliği), Abdülkadir Özgen (Şanlıurfa), Goran Causic, Gökay Iravul, Benjamin Fuchs (T.Konyaspor), Hüsnü Başkurt, Slavko Perovic, Oğuzhan Yıldırım (Balçova Bld. kiralık), Ramazan Beydili (Çine Madran kiralık)
Yeni Transfer:
Metin Yüksel (Altay / orta saha) 
Süleyman Çelikyurt (Denizlispor / sol bek)
Branimir Subasic (Orduspor / ofansif orta saha - forvet)
Kudret Kanoğlu (Oberhausen - Almanya / ofansif orta saha)
Erdi Öner (Adana Demirspor / sağ bek -stoper)
Tayfun Cora (Karşıyaka / stoper - sağ bek)
Zeki Sinanoğlu (Gaziantepspor / ön libero)
Hakan Barış (Ç.Dardanelspor / orta saha ön libero)
Oğuzhan Kayar (Galatasaray'dan kiralık / ofansif orta saha)
Gökhan Sazdağı (Fenerbahçe'den kiralık / orta saha kanat)
Nenad Milijas
Nduka
Canberk Dilaver (Orduspor / sol bek - stoper)
Anıl Çetin

ORDUSPOR
Teknik Direktör: Fikret Yılmaz
Sözleşmesi Devam Edenler: 
Adem Sağlam, Alişan Şeker, Aydın Uğur İnce, Bilal Türkgüler, Emre Aygün, Erkan Sekman, Guy M. Landel, Hüsamettin Tut, Hüseyin Kuday, Kaan Kars, Ufukhan Bayraktar, Volkan Koçaloğlu, Ziya Alkurt, Burak Özsoy 
Sözleşmesi olup kampa götürülmeyen: Ferhat Odabaşı, Murat Işıkdemir, Murat Kefeli, Özgen Erdem
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: 
Hasan Üçüncü, Salih Sefercik (Gaziantep BB), Anıl Taşdemir (Trabzonspor), Bakary Soro (Ankaraspor), Canberk Dilaver (Alanyaspor), Selahattin Selçuk Özkan, Mustafa Tuna Kaya, Eren Özen (Alanya), Reha Kurt, Ferhat Öztorun (Başakşehir), Branimir Subasic, Murat Torun (kiralık gitti), Alexandru Ionita, Dennis Ter Haar, Cantuğ Temel
Yeni Transfer: 
Valeri Fomichev (Shakhter Karangda - Kazakistan / kaleci)
Yusuf Kurtuluş (Altay / orta saha)
Serdar Deniz (Diyarbakır BBSK / ofansif orta saha)
Cemre Atmaca (Sarıyer / forvet)
Yasin Ozan (FC Nottingen - Almanya / forvet)
Gökhan Meral (Körfez FK / sol bek)
Ümit Tütünci (Denizlispor / forvet)
Yasin Şahan (Keçiörengücü / orta saha)
Umut Sönmez (Fc Memmingen - Almanya / orta saha)
Emrullah Kokoç (Ankaraspor / orta saha - ön libero)
Ali Güzeldal (Boluspor / ofansif orta saha) 
Souleymane Tandia (Honved - Macaristan / Senegalli stoper)
Ulaş Yalçın (Fatsa Belediyespor / orta saha)
Mesut Çaytemel (Altay / sol bek)
Gökhan Kaba (Alanyaspor / forvet) 
Martin Kayongo-Mutumba (Ç.Rizespor / Uganda asıllı ofansif orta saha)

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (ANKARASPOR)
Teknik Direktör: Osman Özköylü
Sözleşmesi Devam Edenler: 
Ahmet Güven, Ahmet Gökçek, Bilal Aziz Özer, Burak Altıparmak, Burak Kardeş, Caner Arıcı, Dilaver Güçlü, Ercüment Kafkasyalı, Furkan Şeker, Hasan Üstübücü, Galip Güzel, Liridon Krasniqi, Metin Çakmak, Muhammed Bayır, Samet Göker, Tonia Tisdell
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler:
Müslüm Yelken, Berkay Can Değirmencioğlu, Abdullah Karmil, Lys Mickalad, Lokman Gör, Özkan Karabulut, Serdar Eylik, Gökhan Ünal, Göksu Türkdoğan (Altınordu), İsmail Şahmalı (Denizlispor), Kenan Şahin (Boluspor), Ramazan Sal (Karşıyaka), Sofiane Hanni, Emrullah Kokoç (Orduspor), Serkan Atak (Antalyaspor)
Yeni Transfer:
Ragıp Başdağ (Sözleşme Yenileme)
Ahmet Şahin (Mersin İdmanyurdu / kaleci)
Mehmet Yıldız (Mersin İdmayurdu / forvet)
Muhammed Reis (Balıkesirspor / orta saha)
Kaiumzhan Sharipov (Dordoi Bişkek - Kırgızistan / forvet - sağ kanat)
Ahmet Kesim (Aydınspor 1923 / stoper)
Sinan Morgil (Keçiörengücü / sol bek)
Yıldıray Koçal (Keçiörengücü / sağ kanat - forvet)
Ahmet Görkem Görk (Ç.Rizespor / stoper)
Bakary Soro (Orduspor / stoper) 
Alp Ergin (Boluspor / orta saha sağ)
Şaban Yılmaz Genişyürek (Göztepe / forvet)
Erdal Kılıçarslan (T.Konyaspor / ofansif orta saha) 
Marek Sapara (Gaziantepspor / Slovak asıllı orta saha oyuncusu) 
Emrah Metoğlu (Boluspor / forvet) 


SAMSUNSPOR
Teknik Direktör: Erhan Altın
Sözleşmesi Devam Edenler: 
Ahmet Burak Solakel, Aminu Umar, A.Tuna Üzümcü, Aykut Çift, Burhan Arman, Canberk Aydın, Doğan Erdoğan, Eldin Adilovic, Enes Köktaş, Ercan Yazıcı, Erdi Dikmen, Fatih Kılıçkaya, Furkan Köse, Hasan Gürbüz, Hasan Hüseyin Akınay, Kemal Sabri Bayraktar, Mehmet Yılmaz, Murat Akyüz, Ozan Özkan, Soner Şahin, Taha Yalçıner, Zafer Özden 
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler:
Adnan Güngör, Arif Şahin (Antalyspor), Atilla Özmen (Gaziantep BB), Cemil Adıcan (Kayserispor), Ehiosun Ekigho, Erdem Şen (Gaziantepspor), Halil İbrahim Pekşen, Haluk Türkeri, Musa Sinan Yılmazer (Sivasspor), Musa Aydın, Serkan Çalık, Şaban Özel, Turgay Gölbaşı
Yeni Transfer:
Musa Aydın (Yeni sözleşme / ofansif orta saha)
Serdar Eylik (Galatasaray / ofansif orta saha)
Ali Zorlu (Adanaspor / orta saha)
Recep Niyaz (Fenerbahçe / ofansif orta saha) 
Hasan Kılıç (FC Den Bosch - Hollanda / orta saha)
Safa Serbest (Ç.Dardanelspor / orta saha)

ŞANLIURFASPOR
Teknik Direktör: Cihat Arslan
Sözleşmesi Devam Edenler: Halil Köçer, Muhammed Emin Balcı, Onur Kolay, Simon Zenke, Şenol Akın, Youssef Yeşilmen
Ayrılanlar ve sözleşmesi bitenler: Atilla Yıldırım, Berkin Kamil Arslan (Bucaspor), Ercan Yazıcı, Georgios Fokatis, Kağan Timurçin Konuk, Matiyes Mete, Nahir Oyal, Onur Akbay, Ömer Aysan Barış, Uğur Demirok, Volkan Okumak, Abdülhamit Yıldız (Balıkesir), Dilshod Rakhmatullaev, Emmanuel Banahene, Mehmet Ozan Tahtaişleyen (Adanaspor), Onur Güney, Önder Turacı, Sezer Badur, Mert Yüksel, Alfred Sankoh, Tunç Murat Behram, Oğuz Çalışkan (kiralık gitti), Yunus Emre Mest (kiralık gitti), Onur Bilgen, Serhat Koç, Berkan Tugay Karadeniz, Mustafa Aşan (Karşıyaka), Yusuf Akyel, İzzet Canlıka (Kiralık gitti)
Yeni Transfer:
Abdülkadir Özgen (Sivasspor / forvet)
Gökhan Alsan (Trabzonspor / orta saha - ön libero)
Göksu Alhas (Trabzonspor / sağ bek)
Veli Kızılkaya (Adanaspor / stoper)
Rodrigo Tello (Elazığspor / forvet) 
Hüsnü Başkurt (Manisaspor / sol bek)
Fevzi Elmas (Yeni sözleşme / kaleci) 
Bora Körk (K.Karabükspor / kaleci)
Kenan Karışık (Fethiyespor / ofansif orta saha) 
Kubilay Sönmez (Ç.Dardanelspor / orta saha - ön libero)
Onur Akbay (Bursaspor / stoper)
Hakan Arslan (Boluspor / sol bek)
Hüseyin Tok (İstanbul BBSK / stoper)
Serdar Özbayraktar (Gaziantepspor / forvet)
Marius Niculae (Goverla Uzhgorod - Ukrayna / Romanyalı forvet)
Ekrem Dağ (Gaziantepspor / sağ bek)
Abdülkadir Özdemir (Trabzonspor / ön libero - stoper) 
Volkan Okumak (K.Erciyesspor / sol kanat - forvet)